Aktualizace 018 - Sportuj!

26. srpna 2012 v 18:00 |  Aktualizace
Milý čtenáři,
jak si užíváš posledních krásných teplých dnů? Máš prázdniny či dovolenou? Kolik hodin z toho prosedíš před monitorem?
Nechci Tě odhánět od toho, abys četl dál další články, jen se trochu zamysli. Konec letních prázdnin bohužel se kvapem blíží, tudíž je vhodný okamžik k tomu, aby se člověk nad sebou zamyslel, nemyslíš? No a myšlenky jsou sice dobré, byť chtělo by to možná trochu té akce. Může Ti to přijít divné, ale myslím si, že nic člověka tak neuklidní jako dělat něco vlastníma rukama (případně nohama či celým tělem). Dělat něco, co vyžaduje sílu - třeba sekat dříví, kopat jámu. Dále uklidňuje do něčeho mlátit, ale jsem proti násilí, takže vol prosím nějaký neživý boxovací pytel.
A tak tedy…což trochu sportovat - holduj tanci, pohybu! Já miluji sport. Nejraději se na něj koukám. Samozřejmě ale také osobně sportuji. Miluju fotbal, ping pong, jízdu na kole a lyžování. Dobré je sejít se s přáteli. Aspoň se pak můžou společně zasmát, když se něco nepovede. Ono, když člověk hraje s lidmi, které zná, je to pro něj lehčí. Nestydí se, může si dovolit dělat blbosti a hlavně ví, že o nic nejde.
No, takže Tě nakonec přeci jen chci vykopnout od počítače. Běž ven se proběhnout a pozdravit pár známých. Vždyť já taky půjdu. Chytit ještě trošku barvu, užít si paprsků slunce a štípanců od komárů, ulovit pár malin, naštvat pár kamarádů a hlavně si užívat života.
Ááá…jen ještě ke škole (a neboj, vím, že už toho o škole je tady dosti). Zajímalo by mě proč ty děti furt tak stresují. Proč jsou reklamy v televizi i letáky v poštovních schránkách plné blížící se školy? To je to tak dobrý byznys?
Autor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama