Aktualizace 002

15. dubna 2012 v 18:00 |  Aktualizace
Jen malé upřesnění na začátek, milý čtenáři. Já nechci vytvořit úplně nový svět, já jen hledám a uvažuji jak ten stávající přetvořit či jak by mohl fungovat jinak. Ale připomínám Ti, milý čtenáři, doopravdy jej změnit nechci a nikdy nebudu!
Dále však proč vlastně chci rozvíjet schopnosti a životy jedinců a nechci skupiny idí. Proč chci schopné a silné jedince, které ale nic nespojuje?

Odpověď není bohužel zrovna příjemná, milý čtenáři. Jedním z mých cílů je svět, který lze dobře ovládat, ale jsem proti mase ovládaných tupých lidí. Ano, jak už možná chápete masu tupců, by šlo lehčeji ovládat, ale mohlo by se objevit několik méně či více závažných problémů.
Za prvé, milý čtenáři, jeden jedinec by se mohl "vymknout" kontrole a mohl by začít ovlivňovat lidi okolo sebe. Je tu jistá pravděpodobnost, že ti lidé by mu uvěřili a dál by se jeho slova šířila jako mor, který je velmi těžko zastavitelný.
Za druhé, milý čtenáři, lidé by muselí být opravdu "blbí". To znamená, že by byli nevzdělaní, degradovaní a neinformaovaní. Takhle potupit lidstvo nemůže být lehké. Vyžadovalo by to mnoho síly, energie, snahy a dalších lidí. Tím se zvyšuje pravděpodobnost omylu a tudíž i ztráty kontroly.
Za třetí, milý čtenáři, degradovanost lidstva by měla za následek pozastavení vývoje. Já chci rozvoj a vývoj. Svět potřebuje neustále nové změny. Nesmí se zastavit.
Já preferuji motivovat člověka k nějakému výkonu. Nepotřebuji masu tupců, kteří zvládají jen základní jednoduché úkoly a příkazy jako slabé a nesamostatné stroje. Lepší jsou vyspělí, snaživí a silní jedinci. Možná by se předháněli a tím i motivovali navzájem. Světu jsou prospěšní lidé, kteří plně využívají svých vloh a inteligence. Svět se musí hýbat a měnit, miý čtenáři, na tomto princip tento svět funguje asnad vždy bude. Zastavení = krach = konec = nic!
Autor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Milá čtenářka č. 1 | Web | 16. dubna 2012 v 17:58 | Reagovat

naopak potřebujeme potlačit otupělost a vypěstovat v lidstvu pozitivní a vyspělé morální hodnoty, potom by nepotřebovali vést, věděli by co mají dělat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama